VYHRAJTE LUXUSNÍ DOVOLENOU NA 8 NOCÍ PRO 2 V KAMBODŽI 🇰🇭

soutez 1

Dáváme vám a jednomu šťastnému příteli šanci VYHRÁT 1 noc v Garden Pavilion na soukromém ostrově Alila Villas Koh Russey a 7 nocí v LZ Sea View Residences plus zpáteční lety pro dva* a transfery do letovisek. Snídaně formou bufetu každý den, 30 minutová masáž, 60 minutová masáž a VIP členství v Queenco Fitness Club & Spa. Tato fantastická SOUTĚŽ je oceněna až na $10.000!

Odpočiňte si svou první noc na soukromém ostrově – Alila Villa Koh Russey. Okouzlující ostrov Koh Russey oplývá úžasnou přírodní krásou, tropickým klenotem požehnaným ohromujícím pobřežím, dramatickými souvratími, písečnými plážemi a tropickými lesy, orámovanými smaragdovými vodami zálivu a azurovou oblohou.

allila

Pokračujte na LZ Sea View Residences na dalších 7 nocí v krásném prostředí, jen 1 km od pláže a pěší vzdáleností od různých nákupních středisek a stravovacích zařízení. Je to také jen pár minut od kulturních hot-spotů a slavného Queenco Fitness Club & Spa.

Chcete-li se přihlásit, jednoduše označte přítele v našem příspěvku na Facebooku ZDE a klikněte na tlačítko sdílet! Můžete to být VY kdo vyhraje 8 nocí odpočinku v Kambodži! Pamatujte, že čím více lidí označíte, tím větší je šance na výhru!

Po příletu do Sihanoukville Vás soukromý transfer z letiště odveze do krásné Alila Villa Koh Russey, kde vás uvítá přátelský personál střediska. Po strávení jedné odpočinkové noci v resortu a po 30minutové masáži v lázních Alila Vás váš soukromý transfer vyzvedne z letoviska a dopraví Vás k LZ Sea View Residences na zbylých 7 nocí vaší dovolené.

JDS 8277 Edit

Po celou dobu pobytu budete oplývat řadou drobných doteků, které vám zpříjemní váš pobyt, včetně lahodné snídaně formou bufetu – denně, Wi-Fi zdarma, přístupu do Executive Lounge a řady doplňkových aktivit. Můžete si také užít neomezený přístup do slavného Queenco Fitness Club & Spa s VIP výhodami včetně dvou 60 minutových masáží, bezplatného vstupu do bazénu, sauny a páry a neomezeného vstupu do hotelu Queenco Hotel & Casino.

Q 7

* Ceny letenek jsou až do výše 2 000 $ (nebo 1 000 $ na osobu).

** 1 velká manželská postel. 1 stávající rozkládací pohovka (70 x 180 cm) platí pro děti 0-5 let. Maximální kapacita pokoje jsou 3 dospělí a děti.

*** 1 velká manželská postel. Maximální kapacita pokoje jsou 3 dospělí a děti.